Перший матч нового сезону в Англії подарував уболівальникам сім забитих м'ячів: опубліковано відео

Лондонський "Арсенал" і "Лестер" відкрили новий футбольний сезон в Англії. Зустріч, що проходила в Лондоні, завершилася перемогою місцевої команди з рахунком 4:3.

Вже на 5-й хвилині зустрічі команди обмінялися голами, а завершився перший тайм з рахунком 2:2.

У другій половині зустрічі гості вийшли вперед і вели в рахунку до 83-ї хвилини, коли "Арсенал" зумів відігратися, а на 85-й хвилині і зовсім вирвав перемогу.

"Арсенал" - "Лестер" 4:3

Голи: Ляказетт, 2, Уелбек, 45+2, Ремзі, 83, Жиру, 85 - Окадзакі, 5, Варді, 29, 56

"Арсенал": Чех - Колашинац, Монреаль, Холдинг (Жиру, 67) - Окслейд-Чемберлен, Джака, Эльнени (Ремзі, 67), Беллерін - Уелбек (Уолкотт, 75), Озіл - Ляказетт

"Лестер": Шмайхель - Фукс, Магуайр, Морган, Сімпсон - Олбрайтон (Грей, 88), Ндиди, Джеймс (Іхеаначо, 82), Марез - Окадзакі (Амарті, 72) - Варді

Попередження: Морган

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" розгромило "Зірку" в Прем'єр-лізі.