Вписався в колектив: з'явилися фото і відео ще одного яскравого матчу Ярмоленка в "Боруссії"

Андрій Ярмоленко провів ще один яскравий матч у складі дортмундської "Боруссії". Українець ефектно зіграв у виїзному матчі п'ятого туру Бундесліги проти "Гамбурга".

Ярмоленко провів на полі 66 хвилин і взяв участь у двох гольових атаках своєї команди. Спершу українець заробив штрафний, виконав навіс зі стандарту, Топрак пробив головою, а Кагава результативно зіграв на добиванні. А в другому таймі м'яч після удару Ярмоленка зачепив захисника і покотився уздовж воріт, після чого Обамеянгу залишалося тільки підставити ногу.

Матч в підсумку завершився перемогою "Боруссії" з рахунком 3:0. Ще один м'яч дортмундці забили після того, як українець покинув поле.

Відзначимо, що Ярмоленко влився в колектив не тільки на полі, але і за його межами. В "Твіттері" "Боруссії" з'явилося фото з роздягальні дортмундського клубу, на якому Ярмоленко позує з декількома одноклубниками.