Великолепний Мессі протягнув Аргентину на ЧС-2018: опубліковано відео

Збірна Аргентини в останньому турі відбіркового турніру чемпіонату світу-2018 була сильнішою Еквадору (3:1) і гарантувала собі місце у фінальній стадії світової першості.

Аргентинці примудрилися пропустити гол вже на другій хвилині поєдинку, але досить швидко лідер аргентинської команди Ліонель Мессі рахунок зрівняв.

Вже до 20-й хвилині аргентинці повели в рахунку, а в другій половині забили і третій м'яч. Всі результативні удари на свій рахунок записав Ліонель Мессі.

За підсумками кваліфікації від Південної Америки на чемпіонат світу відправляються Бразилія, Уругвай, Аргентина і Колумбія. Збірна Перу побореться за право зіграти на першості через стикові матчі, в яких зіграє з Новою Зеландією.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що чергові європейські збірні пробилися на чемпіонат світу-2018.