Капітан "Атлетіко" втратив три зуба після зіткнення з голкіпером: опубліковано фото і відео

Капітан "Атлетіко" Дієго Годін отримав серйозну травму після зіткнення з голкіпером "Валенсії" Нето в матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії.

За інформацією AS, 31-річний Годін втратив загалом три зуба.

На початку другого тайму уругвайський захисник вступив в боротьбу за верхову подачу і хотів пробити головою, однак його жорстко зустрів воротар "Валенсії". Нето в стрибку вдарив Годіна ліктем по щелепі. Відразу після зіткнення захисник "Атлетіко" був замінений.

Додамо, що матч у підсумку завершився перемогою "Атлетіко" з рахунком 1:0. Переможний гол на 59-й хвилині зустрічі забив Анхель Корреа.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що ефектний автогол захисника став хітом в мережі.