Легендарний Федерер програв у фантастичному фіналі престижного турніру: опубліковано відео

Швейцарський тенісист Роджер Федерер поступився у фіналі великого турніру в Індіан-Уелсі аргентинцеві Хуану Мартіну дель Потро.

Неймовірний матч, який тривав 2 години і 45 хвилин, завершився поразкою Федерера в трьох сетах - 4:6, 7:6(8), 6:7(2).

У третьому сеті Федерер міг завершувати поєдинок на свою користь, проте за рахунку 5:4 не реалізував три матчболи. У підсумку дель Потро перевів партію на тай-брейк і здобув перемогу.

"Немає причин бути надто розчарованим. Хоча я був близький сьогодні до перемоги з рахунком 5-4 і 40-15 в третьому сеті. Я засмучений, що втратив таку можливість. На моїй пам'яті при такому рахунку я вигравав 90% матчів, але точною статистикою не володію", - сказав Федерер після матчу.

Цікаво, що для 36-річного Федерера ця поразка стала першою в цьому сезоні.

Дель Потро виграв 22-й турнір в кар'єрі і з цього тижня став шостою ракеткою світу. Федерер зберігає першу позицію в рейтингу ATP.

Як повідомляв "Апостроф", Федерер повернув собі звання першої ракетки в лютому.