"Динамо" насилу перемогло в першому матчі нового сезону: відеоогляд

Київське "Динамо" в рамках підготовки до нового сезону здобуло непросту перемогу над ковалівським "Колосом", який виступає в першій лізі.

У цій зустрічі за "Динамо" дебютували новачки - захисник Папа Гуйє і півзахисник Данило Невес (Че Че). Кияни провели зустріч двома складами, кожен з який відіграв по тайму.

Рахунок був відкритий в середині першої половини зустрічі. Футболіст "Колоса" Юрій Соломка відзначився точним ударом під поперечину - 0:1. Відігратися "Динамо" вдалося у другому таймі. Дмитро Хльобас з близької відстані вразила ворота суперника - 1: 1. Перемогу "Динамо" приніс Че Че, який точно пробив з-за штрафної - 2:1.

"Динамо" (Київ) - "Колос" (Ковалівка) - 2:1 (0:1)

Голи: Хльобас (64), Че Че (75) - Соломка (24)

"Динамо" (перший тайм): Бущан (Рудько, 30), Алібеков, Гуйє, Смирний, Калитвинцев, Гармаш, Буяльський, Циганкова, Ледньов, Шапаренко, Дегтярьов.

"Динамо" (другий тайм): Рудько (Маханьков, 60), Миколенко, Попов, Цітаішвілі, Михайличенко, Андрієвський, Че Че, Хльобас, Білоног, Шепелев, Русин.