Світоліна у драматичному матчі вийшла в півфінал супертурніру в Канаді: опубліковано відео

Українська тенісистка Еліна Світоліна, яка є п'ятою ракеткою світу, в чвертьфіналі турніру серії WTA Premier 5 в Монреалі обіграла бельгійку Елізу Мертенс, що займає 15 місце в світі, і вийшла в півфінал.

Поєдинок склався для Світоліной дуже непросто. Українка програла перші чотири гейми поспіль і була близька до програшу сету. Втім, Світоліной вдалося переломити хід поєдинку і зрівняти рахунок - 4:4. У наступному геймі Світоліна знову програла свою подачу, але зуміла відразу зробити брейк - 5:5. Після цього українська спортсменка виграла два гейми і разом з ними перший сет - 7:5.

Друга партія довгий час йшла в рівній боротьбі. У перших шести геймах суперниці брали свої подачі - 3:3. Але потім Світоліна виграла наступні три гейми, оформивши перемогу в сеті і матчі - 6:3.

Світоліна (Україна) - Мертенс (Бельгія) - 7:5, 6:3

Завдяки цій перемозі Світоліна взяла реванш у Мертенс за поразку в чвертьфіналі Australian Open-2018.

У півфіналі українка зіграє з американкою Слоун Стівенс. Поєдинок відбудеться 12 серпня о 01:00.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, як Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Монреалі.