18 квітня

17 квітня

16 квітня

Арсенал - Ворскла: відео голів

Полтавська "Ворскла" стартувала в Лізі Європи виїзним матчем проти лондонського "Арсеналу". Бронзовий призер чемпіонату України програв з рахунком 2:4.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Арсенал" - "Ворскла".

"Каноніри" вийшли вперед у середині першого тайму - швидку атаку господарів поля завершив П'єр-Емерік Обамеянг.

Відразу після перерви "Арсенал" довів рахунок до великого. Спершу Денні Уелбек головою замкнув подачу Генріха Мхітаряна, а слідом Обамеянг оформив дубль - обіграв захисника і відправив м'яч у нижній кут.

На 75-й хвилині "Арсенал" продовжив громити "Ворсклу" - Месут Озіл, який вийшов на заміну, відправив м'яч у сітку в дотик після пасу Штефана Ліхтштайнера.

Однак "Ворскла" зуміла уникнути поразки з великим рахунком - спершу сильним ударом під поперечину відзначився Володимир Чеснаков, а перед фінальним свистком контратаку полтавчан завершив В'ячеслав Шарпар.

АРСЕНАЛ - ВОРСКЛА: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ОГЛЯД МАТЧУ

АРСЕНАЛ - ВОРСКЛА - 4:2

Голи: Обамеянг, 32, 56, Уелбек, 49, Озіл, 75 - Чеснаков, 78, Шарпар, 90+3