Динамо - Десна: відео голів

У матчі дев'ятого туру чемпіонату України київське "Динамо" на своєму полі розгромило "Десну".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Десна".

Матч почався в середньому темпі і перший момент навіть створили гості, але Буяльський заблокував удар суперника з близької відстані. Ближче до середини тайму "Динамо" перехопило ініціативу і стало створювати небезпечні моменти. Деякий час киянам не щастило, але на останній хвилині першого тайму рахунок відкрив Бурда, який точно пробив головою після навісу Циганкова зі штрафного - 1:0.

У другому таймі перевага "Динамо" стало огромною. На 64-й хвилині Циганков прострілив уздовж воріт і Вербич відправив м'яч у порожні ворота - 2:0. Незабаром Кендзьора увірвався в штрафну і з двох спроб переграв голкіпера - 3:0. Ще через кілька хвилин Циганков обігрався з Вербичем, увірвався в штрафну і відправив м'яч у ворота - 4:0.

Завдяки цій перемозі "Динамо" перервало шестиматчеву безвиграшну серію і вийшло на друге місце в чемпіонаті.

"Динамо" - "Десна" - 4:0 (1:0)

Голи: Бурда (45), Вербич (67), Кендзера (74), Циганков (87)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" програло "Карпатам" в чемпіонаті України.