"Боруссія" сенсаційно розгромила іспанський топ-клуб в Лізі чемпіонів: відеоогляд

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Боруссія" в Дортмунді приймала мадридський "Атлетіко".

Зустріч завершилася несподівано розгромною перемогою господарів поля з рахунком 4:0.

У першому таймі "Боруссія" забивала лише раз: на 38-й хвилині дальнім ударом відзначився Вітсель.

У другій половині зустрічі іспанці виглядали краще, проте пропустили ще три м'ячі. Свою роль зіграли заміни, проведені "Боруссією" у другому таймі. Так, на 73-й, 83-й і 89-й хвилинах голами відзначилися Геррейро (двічі) і Санчо. Обидва футболісти вийшли на поле тільки після перерви.

Боруссія – Атлетіко - 4:0

Голи: Вітсель, 38, Геррейро, 73, 89, Санчо, 83

Боруссія: Бюрки, Піщек, Діалло, Загаду, Хакімі, Вітцель, Ділейні (Дауд, 35), Пулішич (Санчо, 83), Гетце, Ларсен (Геррейро, 63), Ройс

Атлетіко: Облак, Хуанфран, Годін, Ернандес, Ліус, Лемар, Томас (Родрі, 46), Сауль (Корреа, 69), Коке, Коста, Грізманн

Попередження: Діалло, Загаду - Томас, Лемар, Луїс, Коста, Корреа