Українська спортсменка завоювала золоту медаль Кубку світу

Українська велосипедистка Олена Старікова стала володаркою золотої медалі Кубка світу, який проходить в Берліні.

22-річна Старикова посіла перше місце в гіті - дисципліна яка має на увазі роздільний старт на дистанції в 500 метрів. Українка показала результат 33,210 секунди, випередивши росіянку Дар'ю Шмельову (33,435 с), а також чемпіонку світу в цій дисципліні німкеню Марію Вальте (33,400 с).

Крім того, Старикова посіла третє місце в спринті, набравши 400 очок, поступившись австралійці Стефані Мортон (500) і росіянці Анастасії Войнової (450).

Раніше Старикова завоювала бронзову медаль в командному спринті з Любов'ю Басової на Кубку світу з велотреку, який пройшов у Франції в листопаді.

Як раніше повідомляв "Апостроф", українська спортсменка стала чемпіонкою світу з боротьби.