Дві українські біатлоністки увійшли в топ-20 в мас-старті на Кубку світу

У чеському місті Нове Мєсто завершився жіночій мас-старт з біатлону на дистанції в 12,5 кілометрів. Українки Олена Підгрушна і Юлія Джима зуміли пробитися в топ-20, зайнявши, відповідно 18 і 20 місця.

Переможницею гонки стала словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, яка пройшла дистанцію за 35 хвилин 34 секунди, допустивши два промахи. Другою стала її співвітчизниця Пауліна Фіалкова, яка поступилася Кузьміної 12,1 секунди, також двічі промахнувшись. На третьому місці француженка Анаіс Шевальє, яка допустила три промахи.

Також ще три українки увійшли в топ-30. Анастасія Меркушина фінішувала на 23-му місці, Валентина Семеренко - на 24-му, а Віта Семеренко - на 29-му.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українка Валентина Семеренко фінішувала на сьомому місці в гонці переслідування.