Україна завоювала три золоті медалі на престижному турнірі

Три українські спортсменки завоювали золоті медалі на легкоатлетичному турнірі Meeting Fуminin Val d'Oise, який відбувся у Франції.

Про це повідомляє XSPORT.

На змаганнях зі стрибків у висоту першою Юлія Левченко, яка показала найкращий результат - два метри. У цій дисципліні українки зайняли весь п'єдестал пошани. Друге місце зайняла Ірина Геращенко (1,96), третьою стала Катерина Табашнік (1,90). Четверте місце також у нашої співвітчизниці - Оксани Окуневої (1,85).

Марина Бех-Романчук стала переможницею зі стрибків у довжину. Переможним виявився її стрибок на 6 метрів 60 сантиметрів.

Тетяна Мельник перемогла в бігу на дистанції в 400 метрів, подолавши її за 52,87 секунди. Третьою стала ще одна українка Ганна Рижикова-Ярощук (53,14).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українська спортсменка завоювала історичну медаль на чемпіонаті світу.