Челсі - Славія - 4-3: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи лондонський "Челсі" обіграв празьку "Славію" з рахунком 4:3 і завоював путівку в Лігу Європи.

"Челсі" з перших хвилин захопив ініціативу і почав створювати небезпечні моменти. Вже на 5-й хвилині рахунок відкрив Педро, а незабаром перевага лондонців становила вже два м'ячі через автогол Делі. На 17-й хвилині Жиру довів рахунок до великого. Через деякий час Соучеку вдалося скоротити розрив у рахунку, але Педро тут же знову довів перевагу господарів до трьох м'ячів. У другому таймі дубль Шевчика ледь не повернув інтригу в протистояння, але більшого гостям зробити не вдалося.

У півфіналі "Челсі" зіграє з німецьким "Айнтрахтом".

"Челсі" Англія - "Славія" Чехія - 4:3 (4:1) - перший матч - 1:0

Голи: Педро (5, 27), Делі (9, автогол) Жиру (17) - Соучек (25), Шевчик (51, 54)

"Челсі": Аррісабалага, Крістенсен, Емерсон, Аспілікуета, Давид Луїз, Барклі (Жоржиньо, 70), Ковачич, Педро (Хадсон-Одоі, 87), Канте, Азар (Вілліан, 65), Жиру.

"Славія": Коларж, Делі, Боржил, Кудела, Нгаде-Нгаджуі, Масопуст (Олайінка, 52), Соучек, Траоре, Шевчик (Стох, 78), Змргал (Шкода, 85), Крал.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що визначилися всі півфіналісти Ліги Європи.