Україна - Росія 2-7: Хроніка матчу

Україна програла Росії у відбірковому матчі на Всесвітні пляжні ігри 2019 року з рахунком 2:7.

Гра проходила в іспанському місті Салоу.

За підсумками першого періоду українці програвали з рахунком 0:2, при цьому українська команда не реалізувала пенальті.

У другому періоді був зафіксований рахунок 4:2 на користь російської команди. а в заключному періоді росіяни забили ще один м'яч, встановивши остаточний рахунок 7:2.

Україна і Росія грали в рамках чвертьфіналу відбіркового турніру. Переможець отримав пряму путівку на Всесвітні пляжні ігри-2019.

Відзначимо, що на попередньому етапі наша збірна обіграла команду Азербайджану (6:4), а росіяни розгромили норвежців (7:0).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Росії побажали здоров'я українському чемпіону, щоб скоріше побити його в ринзі.