"Карпати" не змогли виграти першу битву за виживання

У першому стиковому матчі за місце в українській Прем'єр-лізі львівські "Карпати" і луцька "Волинь" зіграли внічию з рахунком 0:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Карпати" - "Волинь".

Перший тайм пройшов за рівної боротьби. Обидві команди мали небезпечні моменти, але не зуміли їх реалізувати. У другій половині перевагою володіли господарі, але засмутити воротаря суперників їм не вдалося. На жаль, не обійшлося без травм. Уже в середині першого тайму поле змушений був покинути Западня. У кінцівці зустрічі пошкодження отримав Бусько.

Матч-відповідь відбудеться в Луцьку 8 червня.

"Карпати" - "Волинь" - 0:0

"Карпати": Кучинський, Ковтун, Мегреміч, Федецький, Гуцуляк, Хонглей, Кльоц, Бусько (Слива, 87), Мякушко, Понд (Дебелко, 82), Ді Франко (Мендес, 76)

"Волинь": Неділько, Сімінін, Болденков, Неплях, Цюпа, Курко, Хагназарі, Бартулович, Кожанов (Богомаз, 90+2), Западня (Климець, 24), Волошинович (Козьбан, 68)