"Динамо" в божевільній кінцівці вирвало перемогу в першому матчі у 2020 році: відео

"Динамо" обіграло "Ворсклу" в домашньому матчі 19-го туру чемпіонату України. Зустріч проходила в Києві на стадіоні "Олімпійський" і завершилася з рахунком 2:1. Для обох команд ця гра стала першою офіційною в поточному році.

Перший м'яч у матчі був забитий на 52-й хвилині. Автором результативного удару став Віталій Буяльський, гольова передача на рахунку Назарія Русина. На 62-й хвилині гості зрівняли рахунок. З передачі Ігоря Пердути ворота Георгія Бущана вразив Руслан Степанюк. Вирвати перемогу киянам вдалося на 2-й компенсованій до 2-го тайму хвилині завдяки голу Беньяміна Вербича.