"Баварія" влаштувала гольову перестрілку зі своїм кривдником

"Баварія" обіграла "Айнтрахт" з рахунком 5:2 в матчі 27-го туру чемпіонату Німеччини.

Перший м'яч у грі був забитий на 17-й хвилині. Після передачі Томаса Мюллера ворота "Айнтрахта" вразив Леон Горецка. На 41-й хвилині вже сам Мюллер засмутив голкіпера гостей Кевіна Траппа.

Відразу ж після перерви Роберт Левандовськи довів рахунок до розгромного. Однак незрозумілий провал в обороні "Баварії" дозволив "Айнтрахту" протягом трьох хвилин забити двічі. Дублем відзначився Мартін Хінтереггер. Господарі змогли відповісти на це своїми двома голами. Спочатку забив Альфонсо Девіс, а потім той же Хінтереггер відзначився автоголом.

Цікаво, що в матчі першого кола "Айнтрахт" розгромив "Баварію" на своєму полі з рахунком 5:1.

ЧЕМПІОНАТ НІМЕЧЧИНИ

27-й тур

БАВАРІЯ - АЙНТРАХТ - 5:2

Голи: Горецка, 17; Мюллер, 41; Левандовськи, 46; Хінтереггер, 52; Хінтереггер, 55; Девіс, 61; Хінтереггер, 74 (автогол).

Баварія: Нойєр, Павар, Боатенг (Ернандес, 73), Алаба, Кімміх (Кюізанс, 85), Горецка, Девіс, Коман (Зіркзеє, 85), Перішич (Гнабрі, 64), Мюллер, Левандовськи.

Айнтрахт: Трапп, Н'Діка (Чендлер, 46), да Коста (Дурм, 76), Туре, Гінтереггер, Гачинович (Соу, 71), Фернандес, Ільзанкер, Роде (Камада, 71), Костич, Сільва (Дост, 76).

У турнірній таблиці чемпіонату Німеччини "Баварія" впевнено посідає перше місце. В активі команди з Мюнхена 61 очко. "Айнтрахт" знаходиться на 13-й позиції. Колектив з Франкфурта-на-Майні набрав 28 очок.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Баварія" здобула впевнену перемогу в першому матчі після відновлення сезону.