Пʼятниця, 10 травня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

21-річний американець став першим спортсменом в історії з синдромом Дауна, який завершив складний турнір "Залізна людина": фото

21-річний американець Кріс Никич став першою людиною з синдромом Дауна, яка досягла фінишу в виснажливому триатлоні Ironman (пер. з англ. - "Залізна людина" - "Апостроф").

Про це повідомляється в офіційному Twitter турніру.

Никич витратив 16 годин 46 хвилин і 9 секунд, щоб проплисти 3,87 кілометри, проїхати 180 кілометрів на велосипеді та пробігти повну марафонську дистанцію в 42,1 кілометри. За 42-річну історію змагань Ironman жодному атлету з синдромом Дауна не вдавалося подолати всю дистанцію.

Никич поранив ногу в результаті падіння з велосипеда, але все одно зумів дістатися до фінішу в повній темряві. Американець був відзначений Книгою рекордів Гіннессу за неймовірний прояв хоробрості і атлетизму.

Раніше повідомлялося, що українська спортсменка Юлія Єлістратова стала володаркою золотої медалі на Кубку Світу з триатлону в єгипетському Шарм-ель-Шейху.