Перемога для всієї країни: збірна України обіграла у Німеччині "Боруссію"

Збірна України обіграла менхенгладбахську "Боруссію" у товариському матчі. Зустріч на стадіоні німецького клубу завершилася з рахунком 2:1.

"Синьо-жовті" вийшли вперед уже на 9-й хвилині поєдинку після вдалої гри Михайла Мудрика на випередження, який обігнав на швидкості свого опонента і встиг до м'яча першим, ніж воротар "Борусії". Забивав вінгер збірної України вже у порожні ворота.

An error occurred while retrieving the Tweet. It might have been deleted.

Проте через п'ять хвилин німці відігралися. Юхим Конопля грубо помилився перед власними воротами, подарувавши м'яч супернику, після чого Конор Носс без проблем переграв Георгія Бущана у ближньому бою.

Перемогу українцям на 82-й хвилині приніс Олександр Пихальонок, який прошив воротаря "Боруссії" потужним ударом метрів з 20.

Товариський матч

Україна - "Боруссія" М - 2:1

Голи: Мудрик, 9; Пихальонок, 82 - Носс, 14.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що гравець збірної України забив гол-шедевр у чемпіонаті Англії.