RU  UA  EN

Четвер, 21 листопада
  • НБУ:USD 41.00
  • НБУ:EUR 43.20
НБУ:USD  41.00

Надійне регулювання металопластикових вікон у Києві та Київській області

новини компаній

Міцність, герметичність та естетичний вигляд, які поєднуються з відносно невисокою вартістю, зробили пластикові вікна практично універсальним варіантом скління. Їх легко використовувати, і їх легко доглядати. Однак, як і в будь-якій іншій конструкції, деякі елементи пластикових вікон у процесі експлуатації з різних причин неминуче вимагають регулювання.

Навіщо потрібне регулювання вікон?

Пластикові вікна навіть від найнадійнішого виробника згодом можуть перестати справно працювати. У новобудові це найчастіше спостерігається через усадку будинку, що порушує щільність прилягання стулок до рами. Крім того, рухливі елементи зношуються і слабшають, особливо якщо користуватися вікнами активно і досить тривалий час. І в такому разі є два варіанти подальшого розвитку подій: можна своїми руками відрегулювати пластикові вікна або довірити цю роботу компетентному майстру.

Регулювання металопластикових вікон має на увазі в класичному варіанті виконання таких процедур:

  • коригування стулок по вертикалі;
  • налаштування горизонтального положення стулок;
  • регулювання ступеня притиску стулок.

Спеціалісти компанії VIZER рекомендують проводити регулювання віконних блоків двічі на рік, навесні та восени. Так ви забезпечите своєчасне регулювання, поєднавши його з сезонним регулюванням.

Навіщо потрібне сезонне регулювання вікон?

Це дозволяє досягти від віконних блоків максимальної віддачі відповідно до поточної обстановки. Так, восени перед настанням холодів бажано перевести вікна у зимовий режим. Він дає максимальну герметичність, отже – мінімальні втрати тепла в холодні місяці. Професіонали рекомендують не чекати настання сильних холодів, а краще заздалегідь встановити фурнітуру на зимовий режим. Тільки ось варто враховувати, що в цьому випадку через зростання навантажень фурнітура буде зношуватися швидше при кожному користуванні.

Влітку ж стулки повинні бути в такому положенні, щоб не прилягати до рами занадто щільно і забезпечувати достатній повітрообмін. До того ж, при мінімальному притиску та ущільнювачі з фурнітурою зношуються помітно нижче.

Сезонне коригування відбувається завдяки спеціальним ексцентрикам з торця віконної стулки. Переклад режиму виконується за таким алгоритмом:

  1. на ексцентриці фурнітури знаходимо позначку (ризик невеликий);
  2. ексцентрик із шестигранником повертаємо так, щоб мітка на ньому була звернена у бік вулиці;
  3. повертаємо всі ексцентрики в одному напрямку. В результаті при закритті вікна в зимовому режимі на ручку виявляється зусилля.

У літній режим конструкція повертається тим самим чином, тільки ексцентрики повинні будуть дивитися всередину.

Регулювання пластикових вікон у разі порушення працездатності

Вона має на увазі коригування положення стулки, а також ступінь притиску. Про необхідність процедури говорить те, що стулка провисає або почала тертися об раму, виникли щілини та протяги. Для регулювання знадобиться шестигранний ключ. З його допомогою обертаються регулювальні гвинти у петлях стулки.

Якщо ви хочете, щоб все працювало чітко та без нарікань, тоді краще скористатися послугами майстра з ремонту пластикових вікон від VIZER. Це коштує недорого, але при цьому ви точно знатимете, що ваші вікна не підведуть вас в самий невідповідний час.

Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter