Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

"Динамо" врятувало матч проти "Бешикташа" в Лізі чемпіонів: відео голів

"Динамо" в матчі другого туру Ліги чемпіонів проти турецького "Бешикташа" зуміло уникнути поразки, зрівнявши рахунок на 65-й хвилині поєдинку: команда Сергія Реброва заробила перший заліковий пункт в нинішньому розіграші.

Після того, як на 29-й хвилині Рікарду Куарежма відзначився зі штрафного, кияни довгий час не могли налагодити атакуючі дії, однак з виходом молодого Віктора Циганкова гра пожвавилося і саме 18-річний вінгер і забив рятівний гол.

Завдяки тому, що "Наполі" обіграв "Бенфіку" 4:2, кияни після 2-х турів йдуть на 3-му місці в групі В.Наступний матч в Лізі чемпіонів "біло-сині" проведуть 19 жовтня - в Києві проти "Бенфіки ".

"Бешикташ" (Туреччина) - "Динамо" (Київ, Україна) - 1:1 (1:0)

Голи: Куарежма, 29 (1:0). Циганков, 65 (1:1).

"Бешикташ": Фабрісіо Агосто, Бек, Тошич, Марселу, Джанер Еркін, Куарежма, Хатчінсон, Арслан (Інлер, 77), Таліска, Адріану (Дженк, 68), Абубакар (Фрай Коюнлу, 85).

"Динамо": Рудько, Морозюк, Віда, Хачеріді, Антунеш, Ярмоленко, Рибалка, Буяльський (Корзун, 22), Гармаш, Гонсалес (Циганков, 62), Мораес (Гладкий, 78).

Попередження: Корзун, 27. Адріану, 40. Арслан, 54. Гармаш, 65. Віда, 70.

Суддя: Цвайер (Німеччина).