Лайм

Танці з зірками-2019: хто покинув 8 випуск, а хто отримав рекордний бал

13 жовтня на Танцях з зірками-2019 попрощалися ще з однією парою

13 жовтня в ефірі каналу "1+1" пройшов 8 випуск шоу Танці з зірками-2019, темою якого стала "Битва за життя". У ролі ведучих на зірковий балкон автори шоу запросили українського репера Потапа та його сина Андрія. А ось запрошеним і четвертим суддею на проекті став відомий балетмейстер Григорій Чапкіс.

За підсумками глядацького та суддівського голосування, 8 випуск шоу Танці з зірками 2019 покинули Михайло Кукуюк та Ліза Дружиніна. Максимальною оцінкою цього разу відзначилися фаворити програми Анна Різатдінова та Олександр Прохоров - їм 89-річний гість-суддя аплодував стоячи. The Lime простежив за ефіром від 13.10.19 та розповідає про найбільш захоплюючі його епізоди.

Як Анна Різатдінова та Олександр Прохоров змусили Чапкіса аплодувати стоячи

Фаворити програми, які за вісім ефірів вже вп'яте отримують найвищу оцінку випуску, вийшли на паркет з бадьорою самбою, яка привела у захват глядачів та Григорія Чапкіса - народний артист України став аплодувати учасникам стоячи. Коли ж настав час оцінювати номер, всі члени журі поставили парі 10 балів з 10-ти.

Яким був останній танець Михайла Кукуюка на Танцях з зірками-2019

Один з найбільш обговорюваних учасників шоу Михайло Кукуюк та його партнерка Ліза Дружиніна вийшли на паркет з танцем румба. Четверо суддів, включаючи запрошеного Григорія Чапкіса, оцінили виступ пари не найвищими балами. В сумі оцінка склала 25 балів з 40-ка можливих.

Примітно, що разом з Михайлом Кукуюком до так званої зони ризику потрапили також Олексій Яровенко та Олена Шоптенко. Парам запропонували виконати "танець за життя" на проекті, який повинні були оцінити судді, але Кукуюк відмовився, вважаючи його марним.

За підсумками 8 випуску шоу Танці з зірками-2019, боротьбу за перемогу на проекті продовжать 8 пар з 14-ти. Наступний випуск програми відбудеться вже 20 жовтня.

Найцікавіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал The Lime, щоб нічого не пропустити.

Новости партнеров

Читайте також

Названий перший член журі Нацвідбору на Євробачення-2020: його ім'я ви добре знаєте

Український артист Андрій Данилко став першим членом журі Нацвідбору на Євробачення-2020.

Тіна Кароль та Юлія Саніна випустили спільний трек "Вільна" - текст співачкам написала alyona alyona

Новий трек Тіна Кароль називає своєрідним жіночим маніфестом

Новости партнеров

Загрузка...