Церемонія закриття Олімпіади 2018: хроніка з Пхьончхану

У Пхьончхані попрощалися з Олімпійськими іграми-2018

Завершилися Зимові Олімпійські ігри-2018, які проходили з 8 по 25 лютого в корейському Пхьончхані.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію церемонії закриття Ігор.

Організатори влаштували барвисте шоу, яке увінчало Білу Олімпіаду-2018.

Дивіться також: За хвилину до щастя: Німеччина програла росіянам фінал Олімпіади - опубліковано відео

Нагадаємо, що за 18 днів змагань було розіграно 102 комплекти нагород. У медальному заліку перемогу здобула збірна Норвегії. Скандинави завоювали 39 нагород, в тому числі 14 золотих. Стільки ж нагород найвищого ґатунку завоювала збірна Німеччини, але у німців менше срібних нагород.

Збірна України посіла 21-е місце. Наші спортсмени завоювали у Пхьончхані одну золоту медаль. Олімпійським чемпіоном став фрістайліст Олександр Абраменко.

Федерацию бокса Украины возглавил Олег Ильченко - человек с криминальным прошлым и без менеджерского опыта