Реал - Баварія - 2:1 фантастичний камбек Королівського клубу у півфіналі Ліги чемпіонів

Пропустивши в середині другого тайму, "Реал" забив два голи наприкінці матчу

"Сантьяго Бернабеу" в очікуванні великої гри Фото: Facebook / Real Madrid

Мадридський "Реал" став другим фіналістом Ліги чемпіонів, обігравши у драматичному матчі мюнхенську "Баварію".

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із "Сантьяго Бернабеу". Гра закінчилась із рахунком 2:1.

Нагадаємо, у першій грі була результативна нічия.

Цікаво, що "Реал" є абсолютним рекордсменом Кубка/Ліги чемпіонів - 14 перемог у 17-ти фіналах. У "Баварії" 6 перемог у 11-ти фіналах. Але у фіналі "Реал" та "Баварія" ще ніколи не перетиналися.

У фіналі, який відбудеться 1 червня на "Вемблі", Королівський клуб зіграє з дортмундською "Боруссією".

Дивіться: ПСЖ - Боруссія - 0:1 "джмелі" у фіналі Ліги чемпіонів

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Матч-відповідь

Мадрид. "Сантьяго Бернабеу"
Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)

РЕАЛ Мадрид - БАВАРІЯ - 2:1

0:1 Алфонсо Девіс, 68'

1:1 Хоселу, 88'

2:1 Хоселу, 90'

Реал: 13. Андрій Лунин - 23. Ферлан Менді, 6. Начо (с), 22. Антоніо Рюдігер, 2. Дані Карвахаль - 18. Орельєн Чуамені, 8. Тоні Кроос, 15. Федеріко Вальверде - 7. Вінісіус Жуніор, 5. Джуд Беллінгем, 11. Родріго

Баварія: 1. Мануель Нойєр (с) - 40. Нуссер Мазрауї, 15. Ерік Даєр, 4. Маттейс де Лігт, 6. Йозуа Кімміх - 45. Александар Павлович, 27. Конрад Лаймер - 7. Серж Гнабрі, 42. Джамал Мусіала, 10. Лерой Сане - 9. Харрі Кейн

________________________________________________________

00:03. отже, 1 червня на "Вемблі" "Реал" зіграє проти дортмундської "Боруссії"

00:02. РЕАЛ ЗАВДЯКИ ДУБЛЮ ХОСЕЛУ ВИХОДИТЬ У ФІНАЛ

90+15 хв. баварці з останніх сил йдуть в атаку. Але недобігли до воріт суперника. Марчиняк дає фінальний свисток

90+14 хв. забивають баварці, але перед цим лайнсмен зафіксував дуже суперечливий офсайд у Рюдігера

90+11 хв. Лунін здорово зіграв на виході після подачі зі штрафного з глибини

90+11 хв. Камавінга отримує жовту за зрив атаки суперника

90+10 хв. і ще одна заміна від Анчелотті - замість Беллінгема на останні секунди гри вийшов Едер Мілітао

90+9 хв. Мазрауї б'є зльоту - м'яч летить до кутового прапорця

90+8 хв. всією командою баварці в атаці, але мадридці добре обороняються, не даючи супернику зайти в карний майданчик

90+7 хв. перша жовта ... Тухелю. За емоції

90+5 хв. спочатку Марчиняк компенсував 9 хвилин, але з урахуванням цього перегляду VAR буде більше

90+2 хв. завершено перевірку VAR - це гол

90 хв. після розіграшу корнера Начо віддав наліво на Рюдігера, а той здорово прострілив на Хоселу і центрфорварду "Реала" лишалося підставити ногу

90 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Хоселу

90 хв. забиває чистий гол Хоселу. Але лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши офсайд у Рюдігера. Але повтори показують, що у грі був німець

89 хв. Даєр героїчно рятує "Баварію", заблокувавши удар впритул Браїма

88 хв. Нойєр незграбно вибив перед собою м'яч після удару Вінісіуса фактично в руки німцю, але тут як тут Хоселу і 1:1

88 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Хоселу

87 хв. не може продовжити гру Павлович. Готується вийти Горецка

86 хв. баварці тікають в контратаку 3 в 1, але суперривок Модріча не дав Павловичу забити. Хорват наздогнав опонента і вибив м'яча з-під ніг серба

85 хв. подвійна заміна у "Баварії": замість Мусіали і Кейна вийшли Томас Мюллер і Ерік-Максим Чупо-Мотінг

84 хв. господарі намагалися швидко розіграти кутовий, але Джамал Мусіала з піднятими руками сидить на газоні. Травма

83 хв. Вінісіус вискочив на класний пас від Рюдігера і пробив у дотик - м'яч просвистів над поперечиною

82 хв. Кім головою пробив у поперечину після подачі Кімміха з кутового. А міг поховати "Реал"

81 хв. Анчелотті робить чергові заміни: замість Родріго і Вальверде вийшли Браїм Діас і Хоселу

80 хв. ще хвилин 15, з урахуванням компенсованого часу, є у Королівського клубу

79 хв. баварці всією командою у захисті, а "Реал" все катає м'яч - без загострення

78 хв. Модріч віддавав класний пас на Карвахаля, але Дані не встиг до м'яча

76 хв. Тухель посилює оборону. Замість Сане вийшов Кім Мін Чже

76 хв. Мусіала тоненьким пасом виводить на удар Кейна. Той б'є у ближній кут з 12-ти метрів - повз ворота

74 хв. після перегляду VAR Марчиняк гол не зараховує. Ну тут все по ділу. Чистий фол Начо

72 хв. Марчиняк побіг дивитися VAR

71 хв. забивають мадридці після розіграшу кутового. Але баварці апелюють, що був фол Начо проти Де Лігта

69 хв. і одразу подвійною заміною реагує Анчелотті - замість Крооса і Чуамені вийшли Лука Модріч і Едуарду Камавінга

68 хв. отримавши пас від Кейна, Девіс вривається в карний майданчик зліва і з-під Менді потужно б'є у дальній кут

68 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Девіс

67 хв. Кімміх з кутового крутив у ворота, але хтось з захисників зіграв на перехопленні

66 хв. Масіала на швидкості вривається в карний майданчик і сильно б'є у ближній кут - Лунін бере удар

62 хв. мадридці посилюють тиск, а баварці трохи підсіли

60 хв. фантастичний прохід Вінісіуса зліва і сильний удар у правий верхній кут - і тут Нойєр на висоті. Ще один суперсейв в актив першого номера "Баварії"

59 хв. Родріго зі штрафного з 25-ти метрів б'є у лівий кут - Нойєр у кошачому стрибку бере удар

55 хв. Вінісіус зліва прострілює на лінію воротарського майданчика на Родріго, той випередив Даєра і пробив у дотик - м'яч пройшов в сантиметрах від стійки

53 хв. Кейн виграє силову боротьбу у Менді і б'є з 16-ти метрів у ближній кут - рятує Лунін

53 хв. Вінісіус б'є з гострого кута зліва - де Лігт блокує на кутовий

47 хв. швидка атака гостей. Девіс отримав м'яч зліва і хльостко пробив метрів з 15-ти - м'яч рикошетом від Начо перелетів через поперечину

46 хв. Вінісіус справа вривається у карний майданчик, прострілює на Беллінгема, але Джуда випередив захисник

23:02. поновлюється гра - господарі розіграли м'яч у центрі поля

22:49. і статистика першого тайму

45+1 хв. на цьому перший тайм завершується - повернемося за 15 хвилин

45+1 хв. Мусіала робить класний розрізний пас на Кейна, але Лунін здорово читає епізод і вчасно виходить з воріт, вибивши м'яч з-під ніг форварда

44 хв. Мазрауї пробив здалеку у правий верхній кут - Лунін хороднокровно і спокійно спіймав м'яч

39 хв. Вінісіус зліва не то бив, не то подавав - м'яч летів у дальній кут і Нойєр зробив чудовий сейв

38 хв. сильний удар зльоту Вальверде ледь не відправив у нокдаун Масіалу

29 хв. Кімміх подає з кутового і Лунін здорово зіграв на виході

29 хв. Кейн з розвороту класно пробив зльоту - м'яч, здається, летів повз ворота, але Лунін все ж відбив на кутовий

28 хв. замість Гнабрі з'являється Алфонсо Девіс

27 хв. Гнабрі, схоже, травмувався у ігровому епізоді. Заміну готує тренерський штаб "Баварії"

23 хв. Родріго справа тікає від захисника, вривається в карний майданчик і котить на Вінісіуса, але той невдало прийняв м'яч

17 хв. і швидка атака господарів. Беллінгем сильно б'є з лінії карного майданчика - захисники блокують удар

16 хв. Кімміх на правому фланзі віддав класний пас на Сане, тому треба було прострілити на Кейна або Гнабрі, але Лерой вирішив верхом закинути м'яч за комірець захисникам - і епізод було втрачено

13 хв. який момент у "Реала". Пас справа на Вінісіуса, той метрів з восьми бив у дальній кут, але потрапив у стінку. М'яч відскочив до Родріго - і той з лінії воротарського майданчика пробив у руки Нойєру

7 хв. швидка атака баварців лівим флангом. Гнабрі гостро прострілює - але ніхто не пішов на м'яч, а Лунін не діставав

6 хв. але пішла атака другим темпом. Беллінгем отримав пас в карному майданчику і в боротьбі з двома захисниками впав - але Марчиняк був поруч і все бачив. Там пенальті не було

6 хв. дуже гострий простріл Карвахаля справа на Родріго, але бразилець не дотягнувся до м'яча

1 хв. Кроос подає - Рюдігер ніби й виграв боротьбу у повітрі, але після його "удару" м'яч полетів в сторону від вопіт

1 хв. перехоплення мадридців. Беллінгем просунув м'яч лівим флангом і намагався подати - блокує Мазрауї на кутовий

22:00. стартовий свисток Марчиняка - і баварці починають з центру поля

21:57. і анонсований мною перфоманс. Вболівальники "Реалу" створили модульне шоу, пофарбувавши трибуни "Бернабеу" у біло-фіолетові кольори. Це кольори домашньої і виїзної форми Королівського клубу

21:56. вихід команд на поле. Слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:53. вболівальники "Реалу" співають клубний гімн HALA MADRID. Хоч я і не іспанець, та мурашки по шкірі. Один з топ-гімнів клубного футболу

21:51. нагадаємо, першим фіналістом стала "Боруссія". Тож у нас буде або іспано-німецький, або суто німецький фінал на "Вемблі"

21:43. у Карло Анчелотті склад стабільний

21:42. Томас Тухель робить дві важливі заміни - замість Мюллера і Горецки у старті вийдуть Гнабрі і Павлович

21:37. вболівальники "Реалу" знову готують перфоманс, а команди завершують передматчеву розминку

21:31. попри побоювання вболівальників, у воротах "Реалу" наш Андрій Лунін

13:01. вітаємо з сонячного Мадриду, де сьогодні увечері "Реал" і "Баварія" визначать другого фіналіста Ліги чемпіонів

Ювілейне та рекордне чемпіонство "Манчестер Сіті"

В Англии завершились матчи 38 тура АПЛ, по итогам которого определился победитель Премьер-лиги

Абсолютна перемога! Усик - Тайсон Ф'юрі: все про супер-бій XXI століття

В Саудовской Аравии состоялся бой века между Александром Усиком и Тайсоном Фьюри

Ворскла - Шахтар - 1:2 золотий дубль

Состоялся финальный матч за Кубок Украины между полтавской Ворсклой и донецким Шахтером