RU  UA  EN

Субота, 27 квітня
  • НБУ:USD 39.35
  • НБУ:EUR 42.00
НБУ:USD  39.35
Бізнес

Допомогти Збройним Силам України! Посилання для переказів

Новини

27 квітня

Всі новини

ІНТЕРПАЙП спростовує неправдиву інформацію в ЗМІ щодо продажу труб "Нафтогаз України" за завищеними цінами

Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП спростовує інформацію про продаж трубної продукції НАК "Нафтогаз України" за нібито завищеними цінами. Серія публікацій в ЗМІ на цю тему є недостовірною і спрямована на нанесення шкоди діловій репутації компанії ІНТЕРПАЙП. Серію подібних публікацій компанія пов'язує з тим, що ІНТЕРПАЙП послідовно і відкрито виступає проти необґрунтованого та недобросовісного підвищення цін на електроенергію в Україні.

У публікаціях, спрямованих проти ІНТЕРПАЙП, порівнюються ціни на непорівнянні поставки стандартної трубної продукції, що не має особливих вимог, і на постачання спеціальних технологічно складних труб з преміальним з'єднанням для НАК "Нафтогаз України".

ІНТЕРПАЙП здійснював і здійснює поставки НАК "Нафтогаз України" в рамках конкурентних тендерних процедур. Нарівні з ІНТЕРПАЙП в тендерах на постачання брали участь і беруть участь представники найбільших світових виробників трубної продукції таких як Vallourec і Voestalpine. Китайські постачальники якісної трубної продукції такі як Tianjin Pipe Corporation, DP-Master Manufacturing Co. і Shanxi Fenglei Drilling Tools Co., Ltd. таже здійснюють поставки НАК "Нафтогаз" без мит в рамках квот. Український ринок трубної продукції був і залишається одним з найбільш конкурентних на пострадянському просторі.

Нагадаємо також, з квітня 2019 року Російська Федерація ввела ембарго на ввезення всієї продукції компанії ІНТЕРПАЙП, як на труби нафтогазового сортаменту, а згодом й на залізничні колеса.

ІНТЕРПАЙП розцінює вихід серії таких публікацій як сплановану акцію. Мета якої, через поширення неправдивої інформації, спробувати дискредитувати українську промислову компанію ІНТЕРПАЙП, яка послідовно і відкрито виступає за те, щоб ринок електроенергії в Україні був конкурентним, правила гри - прозорими, а вартість електроенергії була економічно обґрунтованою.