RU  UA  EN

Середа, 19 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.15
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

19 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Укрлендфармінг" Бахматюка вирощує худобу за передовою канадською технологією

Один з найпотужніших в Україні виробник аграрної та м'ясо-молочної продукції компанія Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка активно впроваджує передовий світовий досвід у тваринництві.

Про це йдеться у сюжеті "24 каналу".

Так, худобу в господарствах вирощують за канадською технологією: на вільному випасі цілий рік. Це дозволяє отримувати продукцію найвищої якості при прибутковості, що значно перевищує середню по галузі в Україні.

У Деснянському кластері компанії "Укрлендфармінг" - 5 тисяч корів та телят. Майже половина з них – м'ясної породи. Загалом, на фермах "Укрлендфармінгу" вирощують більше 40 тисяч голів великої рогатої худоби. Вільний випас та спеціальний раціон дозволяють отримувати тут ще й рекордні надої. Так, на Підліснівській фермі Північного кластеру корови дають понад 9 тисяч кілограмів молока на рік. Майже на третину більше, ніж в інших господарствах країни.

Як говорить Василь Лобода, директор з виробництва Групи компаній "Укрлендфармінг", худобу тут відгодовують екологічно чистими продуктами: "Говорили ізраїльтяни, які були на екскурсії – це супер чисті продукти. В раціоні – силос з кукурудзою, фураж, і білкова група, соя.".

Сьогодні рентабельність однієї ферми кластерів Укрлендфармінг становить приблизно 20% - це досить високий показник, якщо врахувати, що на українських тваринницьких господарствах рентабельність 10% - вже успіх. До того ж передові методи відгодовування дозволяють отримати продукти найвищої якості. М'ясні породи, які вирощує "Укрлендфармінг", є джерелом так званої "мармурової" яловичини, яка високо цінується у всьому світі. Головними ринками збуту цієї продукції є країни Близького Сходу та Північної Африки.

Загалом в Укрлендфармінгу створено 11 кластерів, які працюють майже в усіх областях України. Окрім нашої держави продукція компанії експортується ще у 40 країн світу. Агровиробник управляє земельним банком у понад півмільйона гектарів та володіє мережею елеваторів потужністю 2,5 млн тонн зерна.

Новости партнеров

Загрузка...