RU  UA  EN

Пʼятниця, 23 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

23 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Укрлендфармінг" увійшов в ТОП-20 соціально відповідальних підприємств України

Один з найбільших агрохолдингів Європи, Група компаній "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка, відзначений як одне з кращих соціально відповідальних підприємств України.

Рейтинг складений виданням "Власть денег".

У компанії зазначили, що успіху їм вдалося досягти завдяки системній підтримці місцевих громад та фінансуванню освітніх програм.

Як зазначають укладачі рейтингу, будучи власником одного з найбільших земельних банків країни, "Група компаній "Укрлендфармінг" піклується про людей, що працюють на землі в селах України". Тому в минулому році (як і щороку до цього), за рахунок коштів "Укрлендфармінг" було реалізовано велику кількість проектів для поліпшення добробуту міст і сіл на території присутності підприємств компанії. В цілому це 560 населених пунктів по всій Україні.

"Пораючись на землі, яка вимірюється сотнями тисяч гектарів, ми розвиваємо сільське господарство України. І чітко усвідомлюємо високу відповідальність за добробут громад на території присутності. Турбота про людей на територіях присутності - один з напрямків нашої корпоративної соціальної відповідальності. Також ми втілюємо проекти для дітей , з професійної орієнтації та підтримки навчальних закладів. Ми ремонтуємо спортзали, їдальні, харчоблоки, котельні, будуємо ігрові майданчики. і щороку інвестуємо в це мільйони гривень", - каже операційний директор "Укрлендфармінг" Галина Ковток.

Для популяризації сільськогосподарських професій "Укрлендфармінг" реалізує проект "Світ аграрних професій". Він дає можливість не тільки випускникам технікумів, а й дорослим людям навчитися і пройти стажування на підприємствах холдингу за обраною спеціальністю. "Світ аграрних професій" - це систематична профорієнтаційна робота з дітьми та дорослими, спрямована на формування іміджу агроиндустрии як престижною і цікавою для особистого і професійного розвитку. Проект вже дозволив значно збільшити кількість учнів у профільних навчальних закладах, більше сотні молодих людей прийшли в компанію на стажування і залишилися працювати.

Група компаній "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка є одним з лідерів аграрного виробництва в країні, одним з найбільших платників податків і одним з кращих роботодавців, який забезпечує робочими місцями тисячі жителів в 600 населених пунктах України. "Укрлендфармінг" був неодноразово відзначений в різних рейтингах як інноваційна компанія, яка експортує свою продукцію в 40 країн світу, і як один з найбільш привабливих роботодавців країни.

Новости партнеров

Загрузка...