RU   UA  

Субота, 20 квітня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.80
Бізнес

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

20 квітня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Стало відомо про аварію в Криму через газових турбін Siemens: фото з космосу

Газові турбіни Siemens знову стали причиною аварії в окупованому Росією Криму.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з тимчасово окупованих територіях і внутрішньо переміщеним особам України.

Пошкодження виявили 3 листопада на даху головного корпусу Таврійської ТЕС, розташованої біля Сімферополя. Там була аварійна ділянку з ознаками пошкодження покрівлі внаслідок термічної дії. Аварію на об'єкті зафіксовано за допомогою космічної фотозйомки.

"За наявною інформацією на теплоелектростанції, де встановлені газові турбіни Siemens, які завезені на територію АР Крим в обхід міжнародних санкцій, проводилися пусконалагоджувальні роботи, в результаті яких і могла статися аварія", - йдеться в повідомленні.

Таврійська ТЕС повинна працювати на природному газі. Місце для будівництва вибрано поруч з розподільною станцією "Сімферополь". Вона призначена для подачі електроенергії в напрямку південного берега Криму і Севастополя.

"Під будівництво теплоелектростанції виділено 2 земельні ділянки загальною площею 61,6 гектара. Загальна потужність 2 блоків Таврійської ТЕС складе 470 ВМТ. Замовником будівництва ТЕС виступає Міністерство енергетики РФ. Першу чергу об'єкту планували ввести в дію в 2017 році, другу - в 2018. 1 жовтня 2018 перший блок потужністю 235 МВт планувалося запустити в роботу для налагодження технологічного циклу", - пише джерело.

А будівництво "Таврійської" ТЕС здійснюється компанією "Технопромекспорт" російської державної корпорації "Ростех", яка знаходиться під українськими та міжнародними санкціями.

Нагадаємо, ця ж компанія здійснює будівництво і "Балаклавської" ТЕС, на якій в кінці серпня сталася подібна аварія в одному з приміщень, де встановлені газові турбіни Siemens.

Як повідомляв "Апостроф", представництво президента України в Криму спільно з СБУ припинили незаконну подачу сировини з материкової частини України на "бромистого заводу" і "Содовий завод", які розташовані в анексованому Росією Криму.

Новости партнеров

Загрузка...