RU  UA  EN

Вівторок, 18 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.15
Бізнес

Голосування за кращий ресторан Києва

Новини

18 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

При групових замовленнях пріоритет завжди віддається дітям - "Укрзалізниця"

При обробці заявок на групові перевезення "Укрзалізниця" в першу чергу віддає пріоритет замовлення на перевезення груп дітей.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Станом на 11 грудня 2018 "Укрзалізниця" вже задовольнила тисячі двісті двадцять сім заявок на 56 тис. місць для перевезення дітей в і з місць відпочинку. Це значно більше показника минулого року, коли було 423 заявки на перевезення 16 тис. дітей" - сказав директор департаменту з організації внутрішніх і міжнародних пасажирських перевезень "Укрзалізниці" Олександр Красноштан

За його словами, в цьому році до новорічних свят компанія отримала багато заявок на перевезення груп пасажирів. При їх розгляді місця надаються в першу чергу для груп дітей.

"Для "Укрзалізниці" перевезення груп дітей - пріоритетна місія, до якої ставимось з повною відповідальністю, як в питанні першочергового оформлення квитків, так і в питаннях надання вагонів відповідної якості. Загалом "Укрзалізниця" жодного разу не відмовилася від групових заявок на перевезення дітей", - прокоментував Красноштан.

Якщо з об'єктивних причин "Укрзалізниця" не може виконати заявку через брак місць, перевізник завжди запропонує альтернативний варіант, наприклад, виїзд в іншу дату, або призначить додатковий поїзд.

Також він зазначив, що зараз залишилося обробити 44 заявки на перевезення груп дітей, це буде зроблено найближчим часом. Зокрема, квитки отримає також група дітей, яка відправляється на початку січня в Яремче.

"На даний момент немає ніяких приводів для хвилювань з боку організаторів цієї поїздки. Ця заявка буде обов'язково задоволена, як і всі інші", - додав він.

Красноштан також закликав організаторів відпочинку дітей при виникненні будь-яких питань повідомляти на гарячу лінію "Укрзалізниці" за тел. 0800-503-111.

Нагадаємо, що зараз "Укрзалізниця" проводить роботу з призначення додаткових поїздів - вони з'являються щодня. У цьому році їх буде 30, і ними щодня буде перевозитися більше 20 тис. Пасажирів.

Новости партнеров

Загрузка...