RU  UA

Вівторок, 12 листопада
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.35
Банки

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

11 листопада

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Альфа-банк повідомив про зміни у складі своєї наглядової ради

Рішенням загальних зборів акціонерів Альфа-Банку Україна був переобраний склад наглядової ради банку. Наглядову раду банку очолив Роман Шпек.

Про це йдеться на сайті банківської установи.

Згідно з рішенням акціонерів від 15 жовтня до складу наглядової ради були введені Аднан Аначалі, Девід Марк Браун і Роман Шпек. Члени наглядової ради Петро Авен, Ендрю Бакстер, Ернест Галієв, Ільдар Каримов, Мартін Пілецький і Мартін Шведлера були переобрані загальними зборами акціонерів на новий термін.

Також акціонери затвердили виведення зі складу наглядової ради Артемія Єршова, Нареш Сантдасані і Рафала Ющака. Рафала Ющака 15 жовтня було призначено на посаду члена правління, генменеджера Альфа-Банку Україна.

На першому засіданні наглядової ради його члени одноголосно проголосували за призначення Романа Шпека головою наглядової ради Альфа-Банку Україна.

16 жовтня Мартін Пілецький вийшов зі складу наглядової ради за власним бажанням.

Роман Шпек приєднався до команди Альфа-Банку Україна в 2008 році як віце-президент і після був призначений старшим радником Альфа-Банку Україна. З квітня 2017 року входив до складу наглядової ради Укрсоцбанку, з грудня 2017 - очолював її. Він також займає посаду голови ради Незалежної асоціації банків України і був членом ради НБУ в 2010-2015 роках. Пан Шпек має ранг Надзвичайного і Повноважного Посла.

Аднан Аначалі має більше 30 років досвіду роботи в банківському секторі, з яких понад 25 на керівних посадах в банках Yapi ve Kredi Bankasi (Туреччина), Yapi Toko Bank (Росія), Альфа-Банк (Росія), Альфа-Банк Україна і Кредитвест Банк Україна. Пан Аначалі в 2005-2009 році обіймав посаду виконавчого віце-президента Альфа-Банку Україна, з 2009 року обіймав посади голови правління, члена наглядової ради і голови наглядової ради Кредитвест Банку Україна.

Девід Марк Браун приєднався до команди банківської групи ABH Holdings S.A. у 2013 році. Він має багаторічний досвід роботи на керівних посадах в напрямку похідних фінансових інструментів та управління ризиками в таких міжнародних банках як Commerzbank, Merrill Lynch, VTB, банках групи ABH Holdings S.A. З 2013 по 2019 рік обіймав посаду головного директора з управління ризиками в Альфа-Банку (РФ), з серпня поточного року займає пост радника СЕО Альфа-Банку (РФ). З жовтня 2018 року є також членом ради директорів Альфа-Банку (Казахстан).

Термін повноважень обраних членів наглядової ради Альфа-Банку Україна становить три роки.

Новости партнеров

Загрузка...