Кредитний комітет "Платинума" на чолі з Катериною Рожкової забезпечував безкоштовні кредитні лінії компаніям акціонерів. Заставне забезпечення по кредитах ніким не перевірялося і навіть заявлена їх вартість часом була в десятки разів нижче розмірів кредитів.
У статті "Афера на півтора мільярда: чому Рожкова не відповідає за банкрутство "Платинум Банку" говориться, що Фонд гарантування вкладів фізосіб вимагає від 12 екс-власників і екс-менеджменту "Платинум Банку", в числі яких перша заступник голови НБУ Катерина Рожкова, відшкодування шкоди , заподіяної банку, в сумі 1,5 млрд грн, пише УНІАН.
ФГВФО в своїх документах наполягає, що через те, що екс-виконувач обов'язків голови "Платинума" Рожкова досі є заступник голови НБУ, суду 14 вересня повторно відмовив у відкритті провадження банкрутства "Платинум Банку". Фонд подав апеляцію на таке невмотивоване рішення і направив вимогу 12 фізосіб причетним до доведення до банкрутства "Платинума", серед яких також фігурує Катерина Рожкова.
У звіті ФГВФО зазначається: "Протиправні дії посадових осіб, зроблені в період з грудня 2013 року і до грудня 2016 року, на підставі яких здійснювалися операції по перерахованим кредитним правовідносинам, результатом яких стала втрата коштів банком внаслідок великої невиправдано ризикової діяльності керівників і членів комітетів "Платинум банку", що явно свідчить про неналежне виконання ними службових обов'язків та в свою чергу призвело до тяжких наслідків для банку, вкладників та інших кредиторів банку, у вигляді введення в "Платинум Банк" процедури ліквідації і неможливості банку розрахуватися з вкладниками та іншими кредиторами банку".
Як пише УНІАН, "на думку міжнародних експертів, основні махінації проходили через ТОВ "Стратагема-Інвест" (списано кредитів на суму 257,63 млн грн), ПП "Логістик Транс" (187,37 млн грн), ТОВ "Кодос Інвест" (150,95 млн грн), ТОВ "ФК Реал Інвест" (277,85 млн грн), ТОВ "Ошер" (300,3 млн грн), ТОВ "Титан-Південь" (266,16 млн грн і 37,43 млн грн). Клієнти не надавали достатньої застави, але отримували відстрочку оплати тіла кредитів і відсотків, а також зниження ставки до 1% у валюті і 2% в гривні, скасування всіх штрафних санкцій. Такі рішення приймалися в той час, коли облікова ставка НБУ становила 30% річних. Значна частина грошей була виведена через Carosan Trading ltd (BVI) на "Фінбанк", який був пов'язаний з власниками "Платинум Банку".