RU  UA  EN

Пʼятниця, 10 травня
  • НБУ:USD 39.35
  • НБУ:EUR 42.00
НБУ:USD  39.35
Політика

Допомогти Збройним Силам України! Посилання для переказів

Новини

10 травня

9 травня

Всі новини

"Слуга народу" та "Опозиційна платформа – За життя" лідирують у рейтингу партій, які балотуються на виборах

Партії "Слуга народу" та "Опозиційна платформа – За життя" лідирують у рейтингу електоральних уподобань.

Про це свідчать дані опитування, опубліковані Центром Разумкова.

Так, за даними дослідження, на виборах до Верховної Ради за політичну партію "Слуга народу" планують віддати голос 44,4% серед тих, хто має намір брати участь у виборах і вже визначився, за кого голосуватиме. Наступною у рейтингу йде партія "Опозиційна платформа – За життя", за яку мають намір проголосувати 13,3% опитаних.

За Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" планують проголосувати 8,5%, за партію "Європейська Солідарність" – 7,5%, за партію "Голос" – 6,8%, за партію "Сила і Честь" – 4,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 3,3%. Кожна інша партія не перетинає межу в 3%.

У Центрі Разумкова зазначають, що на час проведення опитування 11,0% респондентів ще не визначилися, за кого голосуватимуть.

Найбільшу підтримку партія "Слуга народу" має на півдні країни (тут за неї збираються голосувати 56,4% усіх опитаних) та в центральній її частині (37,8%). Партію "Опозиційна платформа – За життя" найбільшою мірою підтримують на сході (22,4%) та півдні України (13,3%). За Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" найчастіше готові голосувати жителі центру (10%) та заходу країни (7,4%), це ж стосується і партії "Європейська Солідарність" (відповідно 6,9% і 8,9%). За партію "Голос" найчастіше готові голосувати жителі західної частини України (12,1%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 12 до 17 липня 2019 року. Участь в опитуванні взяли 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Версія для друку
Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter
Розділ: Політика
Теги: