RU  UA  EN

Вівторок, 21 січня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Політика

Ліга Європи 2019/20: усі новости, результати, відео

Новини

20 січня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Покарання для нардепів-прогульників і нові звання для ЗСУ: онлайн трансляція засідання Ради

У вівторок, 15 жовтня, Верховна Рада України проведе засідання, в ході якого розгляне ряд законопроектів, зокрема про припинення виплат нардепам-прогульникам (№1035-2) і про нові військові звання сержантського і старшинського складу Збройних сил (ЗСУ).

Онлайн-трансляція буде доступна в YouTube.

Народні депутати також планують розглянути в другому читанні президентський законопроект про внесення змін до деяких законів про діяльність органів суддівського управління (№1008).

У першому читанні будуть розглянуті такі законопроекти:

- про скасування низки документів дозвільного характеру у сфері госпдіяльності (№ 1067);

- по удосконаленню адміністрування податків, усуненню технічних і логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (№ 1209 і № 1209-1, а також № 1210 і № 1210-1).

Крім того, будуть заслухані:

- проект закону про внесення депутатських запитів (№ 1036-1);

- проект закону про внесення змін до регламенту Верховної Ради щодо впровадження електронного документообігу, пов'язаного з законодавчим процесом (№ 1044-1);

- проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби) (№ 0906).

Початок засідання о 12:30

Як повідомляв "Апостроф", раніше Верховна рада України підтримала в другому читанні законопроект №1080 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес". За документ проголосували 347 парламентарів.

загрузка...

загрузка...

Новости партнеров

‡авантаженнЯ...