RU  UA  EN

Вівторок, 11 лютого
  • НБУ:USD 41.20
  • НБУ:EUR 42.60
НБУ:USD  41.20
Політика

Новини

10 лютого

Всі новини

Опубліковано детальну стратегію американських республіканців щодо Росії

Фото: з відкритих джерел

Експертка з оргрозвитку, заступниця виконавчого директора ІСАР Єднання Наталія Климова помітила, як документ авторитетного американського аналітичного центру описує програму дій, який детально збігається з тим, що зараз робить президент США Дональд Трамп та його адміністрація. Зокрема, вона зауважила на стратегії дій республіканців щодо Росії.

Про це на Климова написала на своїй сторінці у Facebook.

"Анотація каже, що це «комплексний політичний посібник для нового президента-консерватора, який пропонує конкретні реформи та пропозиції для департаментів Кабінету міністрів і федеральних агентств", - згадує Климова.

На платформі Amazon "Mandate for Leadership: The Conservative Promise" отримала оцінку 2.8 з 5. Серед коментарів, які, зокрема, виокремила Климова, такі:

  • "Це сучасний «Майн Кампф".
  • "Нарешті знайдено ліки від соціалізму".
  • "Наша демократія буде знищена... якщо переможуть республіканці".
  • "Це повинно насторожити всіх американців, незалежно від політичної приналежності".

Натомість вона зауважує: "Насправді ж, цей полісі-документ авторитетного американського аналітичного центру «The Heritage Foundation» описує програму дій, яка поки що моторошно детально збігається з тим, що робить новообраний президент та його адміністрація".

Серед усього Наталія Климова виокремила кілька аспектів, які стосуються безпосередньо Росії:

  • "Розділені консервативні погляди: одні бачать росію агресивною силою, що загрожує стабільності Європи, та підтримують допомогу Україні, а інші - вважають, що росія не є головною загрозою для національної безпеки США, і європейські країни повинні очолити протидію Москві".
  • "росія розширює свій ядерний арсенал та використовує загрозу ядерної сили для досягнення геополітичних цілей, особливо в Україні".
  • "росія є ключовим гравцем у розвитку гіперзвукових ракет та військової конкуренції. Пропонується надавати пріоритет системам протиракетної оборони США".

Також вона виокремила аспект того, що РФ та Китай є країнами, які становлять загрозу для експортного контролю та національної безпеки. Пропонується посилити економічні обмеження проти обох країн.

"Загалом, хоча росія прямо не названа ворогом, вона представлена як стратегічний противник із політикою, що загрожує інтересам США, єдності НАТО та стабільності Європи. Документ визнає Китай найбільшою загрозою, але росія все одно розглядається як серйозний виклик у військовому, ядерному та геополітичному контекстах", - підсумовує Наталія Климова.

Також "Апостроф" писав, що на тлі заяви американського президента Дональда Трампа про нібито телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним аналітик виявив велику маніпуляцію.