RU  UA  EN

Понеділок, 26 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

26 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Нардеп Міщенко зареєстрував проект про перевибори депутатів Бориспільської міськради

Народний депутат Сергій Міщенко зареєстрував проект постанови "Про призначення позачергових виборів депутатів Бориспільської міської ради".

Про це депутат написав у своєму Facebook.

"За майже чотири роки каденції Бориспільською місцевою радою багаторазово було виявлено неприпустиму бездіяльність під час вирішення вкрай важливих питань, приміром – таких, як закриття велетенського Бориспільського сміттєвого полігону.Через неспроможність міськади без тиску громади приймати рішення про надважливі питання територіальна громада міста Бориспіль позбавлена можливості залучати фінансові ресурси для розвитку міської інфраструктури, зокрема - для будівництва об’їзної дороги навколо Борисполя з метою розвантаження центральної вулиці міста – Київський Шлях.Громада міста постійно скаржиться на регулярні порушення вимог закону, відсутність прозорих процедур, ігнорування громадської думки та непроведення громадських слухань під час виконання міськрадою повноважень у галузі бюджету, фінансів та цін, регулювання земельних відносин, містобудування тощо. Окрім того, Бориспільська міська рада не дотримується вимог поєднання місцевих і державних інтересів, що призводить до розбалансованості в роботі міськради", - вважає депутат.

"Також одним з головних моментів, на які скаржаться мешканці міста, є відсутність налагодженої комунікації між депутатами Бориспільської міської ради та громадою міста. Яке б питання не порушувалося громадою, місцеві депутати розводять руками, переадресовують відповідальність, шукають винних, а будь-які конструктивні ініціативи тонуть в бюрократичній тяганині та неспроможності налагодити роботу у відповідності до сучасних стандартів адміністрування місцевого самоврядування. Депутати уникають людей, а декотрі по завершенню виборчої кампанії взагалі не були на своєму виборчому окрузі, не проводили зустрічей з виборцями, не враховували думку громадськості під час прийняття рішень міськрадою. Майже кожне засідання Бориспільської міської ради перетворюється на скандал, на якому депутати чубляться між собою, імітуючи діяльність та заробляючи бали для перевиборів. Останньою краплею став скандал за участі Секретаря Бориспільської міської ради 10 липня 2019 під час офіційного представлення Президентом України нового Голови Київської обласної державної адміністрації. Пройшло трішки більше, ніж місяць, у президента щільний графік, утім незважаючи на це, ним було знайдено інформацію про кримінальне минуле Секретаря Бориспільської міської ради, оприлюднення якої погіршило репутацію міськради. Несу реєструвати Проект Постанови Верховної Ради України "Про призначення позачергових виборів депутатів Бориспільської міської ради" - повідомив парламентар.

Новости партнеров

Загрузка...