Від коронавірусу більше страждають жителі розвинених країн, цьому є як мінімум дві причини - високий рівень достатку населення і щільність його проживання.
Про це повідомляє "Обозреватель".
Як зазначив російський історик Андрій Зубов, в країнах першого світу досить велика частина населення похилого віку, а коронавірус більш небезпечний для людей старших вікових груп.
"В останні сто років з'явилася маса засобів для продовження життя. Безсмертя ніхто не винайшов, але життя можна продовжувати. Люди похилого віку, які в минулі часи померли б від тієї чи іншої хвороби, доживають до 90, а то і до 100 років. Таких багато якраз в багатих країнах. Бідні країни цієї розкоші собі дозволити не можуть. Там люди вмирають молодими. у тій же Африці середній вік - 20-30 років. А в Європі він досягає 50-ти років. Так що старші вікові групи особливо схильні до коронавірусу і знаходяться під ударом", - пояснив Зубов.
Другою причиною, з якої багаті країни більше страждають від коронавірусу, Зубов назвав скупченість населення.
"Вона є і в бідних країнах, але поки коронавірус у них не розвинув свою руйнівну діяльність", - резюмував історик.
Як повідомляв "Апостроф", станом на 09:00 19 квітня в Україні зафіксовано 5449 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 141 летальний, 347 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 343 нових випадки, що менше, ніж у попередні два дні.