RU  UA  EN

Субота, 20 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.75
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Справа Рубана: український розвідник зробив несподіване припущення

Колишній глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж заявив, що справу затриманого керівника центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана було винесено на публіку занадто рано, тому що було необхідно інформаційно перекрити політичні проблеми влади.

Про це він розповів "Апострофу".

На думку Маломужа, Рубан не зміг би здійснити операцію з перевезення зброї самостійно, тому необхідно було не поспішати, а надати інформацію про всіх виконавців і організаторів з чіткими доказами.

"Попередні дані говорять про те, що Рубан був пов'язаний з представниками спецслужб, можливо, Міноборони. Просто Рубан виявився дуже зручною фігурою для розробки тієї версії, яка була озвучена СБУ. Особливо в цих політичних умовах, коли у президента дуже багато проблем, тому інформаційно було вирішено перекрити ці проблеми ", - стверджує Маломуж.

Детальніше про затримання Володимира Рубана при спробі перевезення зброї через лінію розмежування в зоні АТО читайте в матеріалі "Апострофа": Під загрозою навіть видний олігарх: кілька цікавих питань у справі Рубана.

Новости партнеров

Загрузка...