RU  UA  EN

Субота, 20 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.75
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 липня

19 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Закидали зеленкою і розбили двері: в Харкові напали на офіс "Опозиційної платформи - За життя"

Вночі на 27 червня, о 3:40 ранку в Харкові радикали здійснили напад на громадську приймальню політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" та її співзасновника, народного депутата Юрія Бойка.

Про це повідомляється на сайті політсили.

"Спочатку група невідомих закидала будівлю кульками, наповненими речовиною, схожою на зеленку, які рикошетили, розбиваючись об асфальт. Потім войовничі молодчики підбігли до вікон і вхідних скляних дверей і одночасно почали бити залізними прутами. Зробивши свою брудну справу, зникли в невідомому напрямку. Розбито двері, пошкоджено стіни. Боягузлива і безглузда жорстокість", - йдеться в повідомленні.

Харківські опозиціонери подали заяву в поліцію за фактом того, що сталося.

"Ніякі провокації і погрози не залякають опозиціонерів. І як би не хотіли залякати людей ці найняті тітушки, "бажаного ефекту" дані провокаційні дії не справлять. Опозиційна політична сила буде відстоювати мир і припинення військових дій в Донбасі. А люди все бачать і розуміють і дадуть свою оцінку 21 липня", - повідомили в партії.

26 червня, в Харкові відкрилася громадська приймальня "Опозиційної платформи - За життя". На її відкриття приїхав Юрій Бойко. Сотні харків'ян прийшли на зустріч з народним депутатом. Головними питаннями були: коли закінчиться війна в Донбасі і чи є можливість знизити тарифи.

Новости партнеров

Загрузка...