Четвер, 18 квітня

18 квітня

17 квітня

Вік живи, вік учись: Фоменко відреагував на провальне Євро-2016

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко дав останню прес-конференцію на Євро-2016 після поразки 0:1 від Польщі 21 червня в Марселі.

Про те, що Фоменко сказав на виправдання невдалого турніру, повідомляє прес-служба ФФУ.

"Досвід, який був придбаний нами на цьому турнірі, і хлопцям, і тренерському штабу стане в нагоді, тому що, як у нас кажуть, вік живи - вік учись. А виходячи на якийсь рівень, треба рухатися далі. Треба зупиняти падіння чемпіонату України. Тільки через величезну роботу можливо рухатися вперед", - зазначив тренер.

Нагадаємо, збірна України створила ряд моментів біля воріт Польщі в першому таймі, однак, як і в поєдинку з Північною Ірландією, пропустила одразу ж після перерви - у поляків після помилки оборони відзначився Якуб Блащиковський, котрий вийшов на заміну.

Українці програли в усіх трьох матчах Євро-2016 і зайняли 4-те місце в групі С, ставши найгіршою командою турніру.

Додамо, що швидше за все матч з Польщею стане останнім в тренерській кар'єрі Фоменко в ролі наставника збірної України.

Як повідомляв "Апостроф", збірна України встановила антирекорд чемпіонатів Європи, видавши найтривалішу серію без голів, яка з урахуванням Євро-2012 триває вже п'ять матчів.