Кубок України: визначилися суперники "Динамо" і "Шахтаря" в 1/4 фіналу

Лідери українського футболу і фаворити Кубка України 2016/17 дізналися суперників по 1/4 фіналу турніру: згідно з жеребкуванням, яка відбулася 27 жовтня в Києві, динамівці зустрінуться з "Нафтовиком" з Охтирки, а донеччани - з "Полтавою".

Матчі цієї стадії відбудуться 30 листопада.

Кубок України, 1/4 фіналу

"Полтава" - "Шахтар" (Донецьк)

"Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - "Динамо" (Київ)

"Миколаїв" - "Іллічівець" (Маріуполь)

"Дніпро" - "Ворскла" (Полтава)

Нагадаємо, що 26 жовтня відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка України: "Динамо" в напруженому матчі здолала "Зорю" 5: 2 (три голи кияни забили в додаткові 30 хвилин матчу), а "Шахтар" виявився сильнішим за "Олександрію" 2:1.

Відзначимо, що на цій стадії відразу три команди Прем'єр-ліги поступилися представникам першої ліги чемпіонату України - "Сталь" в серії пенальті програла "Іллічівцю" 2:4 (основний час і овертайм завершилися внічию 1:1), "Карпати" - "Полтаві" 1:2, а "Волинь" поступилась майбутньому супернику "Динамо" - 1:2.

Нагадаємо, що чинним володарем Кубка є "Шахтар", тоді як "Динамо" - рекордсмен за кількістю завойованих титулів - 11.

Як повідомляв "Апостроф", після матчу з "Зорею" у "Динамо" повідомили про втрату лідера команди Андрія Ярмоленка. Футболіст пропустив кубкове протистояння і поки не відомо, коли він зможе знову вийти на поле.