"Шахтар" здолав "Ґент" та виграв групу в Лізі Європи: відео голів

Донецький "Шахтар" в черговий раз переміг в груповому турнірі Ліги Європи: у матчі 4-го туру проти бельгійського "Ґента" донеччани відсвяткували перемогу з рахунком 5:3.

Українська команда пропустила вже на 20-й секунді зустрічі, проте на перерву вона пішла, ведучи в рахунку 3:1. У другому таймі донеччани відзначилися ще двічі, але при цьому дозволили опонентові тричі засмутити Андрія Пятова.

Таким чином, "Шахтар" достроково виграв групу Н: найближчий переслідувач донеччан португальська "Брага" має в активі після перемоги 2:1 над турецьким "Коньяспором" 5 залікових пунктів і навіть в разі двох перемог не наздожене "оранжево-чорних". Завдяки фінішу на 1-му місці "Шахтар" буде напевно мати статус "сіяного" під час жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи.

"Ґент" - "Шахтар" - 3:5 (1:3)

Голи: Кулібалі, 1 (1:0). Марлос, 36 (1:1 - пен.). Тайсон, 41 (1:2). Степаненко, 45+3 (1:3) .Фред, 68 (1:4). Пербе, 83 (2:4). Феррейра, 87 (2:5). Мілічевіч, 89 (3:5).

"Гент": Рінне - Нільсен, Ґіршон, Фокет - Есіто, Нету, Деяґере (Сайєф, 70), Асаре - Саймон (Ндонґаля, 77), Кулібалі (Пербе, 74), Мілічевіч.

"Шахтар": Пятов - Срна, Кучер, Ракицький (Ордець, 78), Ісмаїлі - Степаненко (Малишев, 72), Фред - Марлос, Тайсон (Дентінью, 71), Бернард, Феррейра.

Суддя: Кульбаков (Білорусь).

Наступний матч підопічні Паулу Фонсеки зіграють 24 листопада - проти "Коньяспора" у Львові.

Додамо також, що "Шахтар" побив клубний рекорд, здобувши 6 перемог поспіль в єврокубкових турнірах.

Як повідомляв "Апостроф", луганська "Зоря" в 4-му турі Ліги Європи не зуміла обіграти вдома голландський "Фейеноорд" - матч в Одесі завершився з рахунком 1:1.