Четвер, 2 травня

2 травня

Чоловіча збірна України з фехтування виборола "бронзу" чемпіонату світу

Українські шпажисти завоювали третє місце на етапі Кубка світу з фехтування. Нагадаємо, що світова першість проходила в німецькому Хайденхайме.

Збірна України успішно виступила в командних змаганнях у чоловіків.

У складі української команди за нагороду боролися Богдан Нікішин, Максим Хворост, Володимир Станкевич та Анатолій Герей.

Наша команда успішно дійшла до півфіналу, перемігши на своєму шляху Австралію (45:28), Естонію (45:23) і Швейцарію (35:34).

У півфінальній зустрічі світової першості українську команду зуміла зупинити Франція (29:45). Цікаво, що французи після перемоги над Україною поступилися у фінальному матчі італійцям, а Україна в боротьбі за бронзові нагороди Кубка світу здолала Китай — 36:29.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українець здобув ювілейну перемогу на професійному рингу.