Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Форвард "Атлетіко" оформив хет-трик за п'ять хвилин: опубліковано відео

Нападник "Атлетіко" Кевін Гамейро забив три голи за п'ять хвилин у матчі чемпіонату Іспанії проти хіхонського "Спортинга".

Гамейро вийшов на заміну в другому таймі і оформив хет-трик на 80-й, 81-й і 85-й хвилинах. Спершу француз відгукнувся на передачу в штрафну, успішно зіграв на випередження і переграв воротаря, потім точно пробив з меж штрафного майданчика у дальній кут і наостанок реалізував вихід один на один.

За даними Opta, для того, щоб оформити хет-трик Гамейро знадобилося 4 хвилини і 51 секунда. Двічі французу асистував Антуан Грізманн, ще одна передача на рахунку Томаса Парті.

"Атлетіко" в результаті розгромив "Спортинг" з рахунком 4:1. Перший гол у мадридців забив Яннік Феррейра-Карраско.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що іспанський футболіст оригінально сховався від папараці.