Гравець "Шахтаря" забив дебютний гол за збірну Бразилії: опубліковано відео

Один з лідерів донецького "Шахтаря" Тайсон відзначився забитим м'ячем у складі національної збірної Бразилії.

Свій перший м'яч за головну команду країни бразилець забив у товариській грі з Австралією, яка завершилася перемогою п'ятикратних чемпіонів світу з рахунком 4:0.

Тайсон став автором третього м'ячі своєї команди. Зазначимо, що взяття воріт відбулося на 75-й хвилині. На полі ж бразилець вийшов на 59-й хвилині, замінивши Дугласа Косту.

Таким чином, хавбек "Шахтаря" зумів відзначитися першим забитим голом вже у четвертому матчі за національну команду.

Цікаво, що влітку минулого року Тайсону запропонували виступати за збірну України, але футболіст зробив вибір на користь рідної країни.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що один з найвідоміших українських футболістів вирішив залишитися працювати в Росії.