НОК України назвав найкращого спортсмена за підсумками червня

Національний олімпійський комітет України традиційно назвав ім'я найкращого спортсмена країни за підсумками місяця. У червні їм став стрибун у воду Ілля Кваша.

Найкращим тренером першого місяця літа відповідно визнано наставницю Кваші Тетяну Мар'янко.

На чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який проходив у Києві, Кваша тричі піднімався на п'єдестал пошани. Український спортсмен виграв золоту медаль на метровому трампліні, а на триметровому трампліні завоював дві срібні нагороди - у індивідуальних змаганнях і в дуеті з Олегом Колодієм.

Кваша втретє в кар'єрі удостоївся звання найкращого спортсмена України за підсумками місяця. Раніше він вигравав цю нагороду від НОК в березні 2008 року і квітні 2009 року.

Як повідомляв "Апостроф", за підсумками травня найкращою спортсменкою України була визнана каратистка Катерина Крива.