Хацкевич прокоментував провал "Динамо" в Лізі Чемпіонів

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич поспілкувався з журналістами після матчу з "Янг Бойз" у кваліфікації Ліги чемпіонів. Після домашньої перемоги 3:1 кияни поступилися на виїзді з рахунком 0:2 і покинули турнір.

"Що трапилося? Взагалі не зрозуміло, особливо в першому таймі. Взагалі не могли зав'язати гру, всі такі були затиснуті. Швидкий гол вплинув. У другому таймі щось почало виходити. Але по такій грі ми не заслуговували позитивного результату.

Важко, але треба тримати удар, і виходити грати у футбол. Сказав хлопцям, що ми разом виграємо і разом програємо. В агресивності ми поступилися. Чому – це переговоримо, коли заспокоїмося. Сподіваюся, таких матчів більше не буде", - розповів Хацкевич.

За словами фахівця, вболівальники не повинні відвертатися від команди в такий складний момент.

"Що скажу уболівальникам? Уболівальникам важко, нам важко. Підтримка потрібна. Це спорт – хтось виграє, хтось програє. Треба бути всім разом", - резюмував Хацкевич.

Раніше "Апостроф" повідомляв про результати всіх матчів третього раунду кваліфікації.