Зозуля забив дебютний гол в Іспанії: опубліковано відео

Український нападник Роман Зозуля відкрив рахунок своїм голам у складі іспанського "Альбасете". Українець відзначився у виїзному матчі Сегунди проти "Хімнастік Таррагона".

На 25-й хвилині гри Зозуля забив гол ударом головою і зрівняв рахунок у матчі. Однак у підсумку команда українця поступилася з рахунком 1:3.

Зозуля провів на полі весь матч і також заробив жовту картку на 79-й хвилині зустрічі.

Цікаво, що цей гол став для Зозулі першим за шістнадцять місяців. У попередній раз українець забивав ще 29 травня 2016 року в товариському матчі збірної України проти збірної Румунії (4:3).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Зозуля яскраво пожартував про свою травму, отриману в дебютному матчі за "Альбасете".