Гравець збірної України провів яскравий матч в Європі: опубліковано відео

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський зробив дубль за "Генк" в матчі чвертьфіналу Кубка Бельгії проти "Васланд-Беверен".

Малиновський відзначився дублем, забивши ефектні голи на 9-й і 90-й хвилинах. В кінці матчу українець зробив рахунок 3:2, однак суперник встиг відігратися.

Основний і додатковий час матчу в підсумку завершилися з рахунком 3:3, а в серії пенальті перемогу здобув "Генк" - 4:2. Малиновський вніс свій внесок в перемогу команди в післяматчевій лотереї - українець реалізував перший удар "Генка".

На рахунку Малиновського в поточному сезоні 21 матч, 4 голи і 1 гольова передача за "Генк".

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що український футболіст увійшов в число найкращих в Іспанії.