Четвер, 18 квітня

18 квітня

17 квітня

Як Україна завоювала друге "золото" Паралімпіади: фото і відео перемоги Ярового

У неділю, 11 березня, Максим Яровий приніс другу золоту медаль в скарбничку України на Зимових Паралімпійських іграх-2018 у Пхьончхані.

Як повідомляє "Апостроф", Яровий виграв лижну гонку на 15 кілометрів серед паралімпійців в класі "сидячи".

ПАРАЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 11 БЕРЕЗНЯ

Стартувавши останнім, Яровий першу половину гонки йшов з третім результатом, але в другій половині дистанції українець значно прискорився і впевнено виграв золоту медаль.

Срібним призером став американець Даніель Кноссен, а "бронзу" завоював кореєць Юй Хюн Сін.

Сьоме місце посів ще один українець Тарас Радь.

"Ця перемога Максима Ярового для мене особливо значима. Він має найбільше ураження, пов'язане з інвалідністю і на найважчій в лижному спорті дистанції та на найважчій лижній трасі світу за оцінками експертів він виборов нашу перемогу і свою першу у житті паралімпійську золоту медаль. Дай боже, не останню!", - сказав після гонки президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич.

1 / 1

Максим Яровий вперше завоював паралімпійський "золото". На Паралімпіаді в Сочі Максим завоював "срібло" і "бронзу" в лижних гонках і "срібло" в біатлоні.

Зазначимо, що цей успіх Ярового не є сенсацією. На світовій першості в 2015 та 2017 років роках Яровий завоював 6 золотих медалей - 4 в лижних гонках і 2 в біатлоні.